Historia Klubu

Obozy Sportowe

Największe Osiągnięcia

Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki w Gorlicach

W dniu  8 października 2011r. najmłodsza grupa siatkarek (rocznik 2000 oraz 2001) uczestniczyła w  Międzynarodowym  Festiwalu  Mini Siatkówki Dziewcząt w Gorlicach.

W turnieju zagrało 29 zespołów z 6 klubów.

W kategorii dwójek wśród 17 zespołów  pierwsze miejsce wywalczyły młode siatkarki z UKS Bociek Wojnarowa. Drugie miejsce wywalczyły siatkarki z UKS Sęp Wilczyska. Trzecie miejsce przypadło w udziale siatkarkom z UKS 22 Kraków.

Bardzo dobrze spisały się siatkarki z Dębowca zajmując wysokie IV oraz XIVmiejsce.

W kategorii trójek zagrało 12 zespołów. Po zaciętych meczach pierwsze miejsce wywalczyły siatkarki z UKS 22 Kraków. Drugie miejsce zajęły siatkarki UKS Bociek Wojnarowa, a trzecie młode zawodniczki z ZS Mlynska Stropkov.

Zespół z UKS Gimnazjum Dębowiec zajął VII  oraz XI miejsce.

Oprócz dyplomów i medali dla zespołów nie zabrakło także indywidualnych wyróżnień. W kategorii dwójek najlepszą siatkarka została Marzena Potok (UKS Bociek Wojnarowa).

Wyróżnienia otrzymały : Karolina Dąbrowska (UKS Gimnazjum Dębowiec), Karolina Kuk (UKS Sęp Wilczyska), Iza Bieleń, Natalia Bąk (obie KRS Ekstrim Gorlice).

W kategorii trójek najlepszą siatkarką została wybrana Weronika Wojciechowska (UKS 22 Kraków) a wyróżnione zostały: Milena Biernacka (UKS Gimnazjum Dębowiec), Monika Stefanisinova (ZS Mlynska Stropkov), Monika Ryczek i Sara Liana (obie KRS Ekstrim Gorlice).

Urząd Gminy w Dębowcu

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie