Historia Klubu

Obozy Sportowe

Największe Osiągnięcia

„DWÓJKI” Z DĘBOWCA NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE

W minioną sobotę najmłodsza grupa siatkarek z Dębowca (rocznik 2000 oraz 2001) uczestniczyła po raz kolejny w wojewódzkim ogólnopolskim turnieju mini siatkówki  KINDER+SPORT,  który tym razem odbył się w Mielcu. W turnieju brało udział  78 drużyn w kategorii dwójek i trójek z całego województwa. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Piłki  Siatkowej oraz  Fundacja Polskiej Siatkówki.

Podczas długiego i wyczerpującego turnieju zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego z Dębowca w kategorii dwójek Karolina Dąborowska oraz Magdalena Mastaj   spisały się znakomicie wygrywając całą rywalizację i zajmując  pierwsze miejsce w całych zawodach. Jest to już drugi sukces tych zawodniczek które wygrały także pierwszą edycję 28 stycznia w Leżajsku.

Bardzo dobrze spisała się także druga dwójka w składzie: Katarzyna Dubis oraz Karolina Czerkiewicz  zajmując w Leżajsku piąte, a w Mielcu dziewiąte miejsce. Drużyny trójek  uplasowały się w pierwszej szesnastce turnieju.

Trzecia edycja tych turniejów, która ponownie odbędzie się  w Leżajsku wyłoni ostatecznie osiem najlepszych zespołów, które zagrają w finale wojewódzkim.

Zwycięzca  finału będzie miał możliwość zagrania w Mistrzostwach Polski w Zabrzu.

............................................................

Siatkarki z  Dębowca w finale na  IV Międzynarodowym   Memoriale

im. Stanisława Elmera w Gorlicach

W dniach 19-20 marca młodziczki oraz kadetki z UKS Gimnazjum Dębowiec uczestniczyły w   IV Międzynarodowym   Memoriale  im. Stanisława Elmera w Gorlicach.

W turnieju łącznie brało udział 21 zespołów w dwóch kategoriach: 17 w kategorii młodziczek oraz 4 w kategorii kadetek.  Drużyny te reprezentowały  województwa: Podkarpackie, Małopolskie,  Świętokrzyskie, Śląskie a także Słowację, Węgry i Rumunię.

Bardzo dobrze zaprezentowały się młodziczki z UKS Dębowiec zajmując ostatecznie drugą lokatę w całym turnieju przegrywając jedynie mecz finałowy 0:2 z KRS Ekstrim "A" Gorlice.

Wyniki spotkań w kategorii młodziczek: ELIMINACJE

UKS Gimnazjum Dębowiec- MKS San Pajda Łańcut      2:1

Szkoła Mistrzostwa Sportowego EDU-Sport Bielsko-Biała - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2

UKS Gimnazjum Dębowiec -  DSE  Bem Nyregyhaza  /Węgry/ 2:0

SALOS  Kraków - UKS Gimnazjum Dębowiec  0:2

MKS Podkarpacie Bobowa - UKS Gimnazjum Dębowiec  0:2

UKS Gimnazjum Dębowiec - MUKS Jedynka Ostrowiec Swiętokrzyski  2:0

Końcowa kolejność w kategorii młodziczek IV Międzynarodowego Memoriału im. Stanisława Elmera

1. KRS Ekstrim "A" Gorlice
  2. UKS Gimnazjum Dębowiec
  3. MKS San Pajda Łańcut
  4. CS Adep Satu Mare  /Rumunia/
  5. MUKS Jedynka Ostrowiec Swiętokrzyski
  6. MUKS Ogniwo Piwniczna
  7. MKS Podkarpacie Bobowa
  8. DSE  Bem Nyregyhaza  /Węgry/
  9. KRS Ekstrim "B" Gorlice
  10. SALOS  Kraków
  11. ZS Mlyńska Stropkow /Słowacja/
  12. UKS Setbol Oświęcim
  13. TS Sanoczanka Sanok
  14. UKS MOSiR Jasło
  15. Szkoła Mistrzostwa Sportowego EDU-Sport Bielsko-Biała
  16. Jon Creanga Satu Mare  /Rumunia/
  17. Arany DSE Nyregyhaza  /Węgry/

Skład młodziczek UKS Dębowiec: Elżbieta Wojtunik, Ewa Brączyk, Karolina Praszek, Anna Witusik, Małgorzata Witusik, Żaneta  Buczyńska,  Marlena Hućko,  Anna Szostak, Gabriela Rodak, Sylwia Stachurska.

Wyróżnienia dla młodych siatkarek w kategorii młodziczek:

1. Najlepsza rozgrywająca Diana Adamcsik - CS Adep  Satu Mare
  2. Najlepsza libero Sylwia Stachurska - UKS Gimnazjum Dębowiec
  3. Najlepsza zawodniczka turniejuBarbara Cembrzyńska - Ekstrim Gorlice

Wyniki spotkań w kategorii kadetek:

UKS Gimnazjum Dębowiec - KRS Ekstrim Gorlice    0:3

Iskry Grybów - UKS Gimnazjum Dębowiec  3:1

Końcowa kolejność w kategorii kadetek IV Międzynarodowego Memoriału im. Stanisława Elmera

1. MKS Łańcut
  2. KRS Ekstrim  Gorlice
  3. Iskry Grybów
  4. UKS Gimnazjum Dębowiec

Skład kadetek:  Weronika Wolak, Agata Jakubczyk, Monika Łopatkiewicz, Wioletta Krygowska, Angelika Mastaj, Beata Kurczaba, Claudia Ciomcia

Najlepsza zawodniczką  w turnieju kadetek została wybrana  Magdalena Trojnar  z MKS San-Pajda Łańcut. Ponadto wybrano także najlepszą libero  Angelika Szura  z Ekstrim Gorlice oraz Agatę Jakubczyk z Dębowca jako najlepszą rozgrywającą.

Patronat honorowy nad siatkarskim turniejem sprawowali Starosta Powiatu Gorlickiego - Mirosław Wędrychowicz , Burmistrz Miasta Gorlice -   Witold Kochan oraz Redaktor Naczelny Polski Gazety Krakowskiej -   Tomasz Lachowicz.

Patronat medialny nad jednym z największych siatkarskich turniejów młodzieżowych w kategorii młodziczek w Województwie Małopolskim objęli: Polska Gazeta

Urząd Gminy w Dębowcu

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie